SEMAGO

GRADIMO BOLJŠE OBJEKTE!

POSLANSTVO IN VIZIJA

Vsaka gradnja je zelo zanimiv proces, ki vsekakor pušča velik pečat pri vseh sodelujočih in nenazadnje v našem okolju! Podjetje Semago že od svojih začetkov leta 2004 ponuja celovit pristop pri izvedbi gradbenih projektov.

Naj si bo projekt večji ali manjši, za nas predstavlja v prvi vrsti izziv. Reševanje detajla odvodnjavanja na nadstrešku hiše, ali gradnja infrastrukture za energetsko omrežje – vsega se lotimo z glavo in srcem.

Realizirati kompleksne zaupane naloge, ki rezultirajo v kvalitetnih končnih izdelkih so naš prvinski cilj. Z doseganjem teh ciljev, privabljamo nasmehe naših strank, ki nam ogromno pomenijo za naše nadaljnje delo.

V našem podjetju združujemo znanje in izkušnje starejših ter mladostno zagnanost. Povezuje nas zaupanje in medsebojno spoštovanje. Naše vrednote so timsko delo, odkritost v odnosih, spodbujanje ustvarjalnosti in medsebojno motiviranje sodelavcev.

Naša področja:

  • Novogradnje

  • Adaptacije

  • Sanacije

  • Zunanja ureditev

  • Prodaja in montaža stavbnega pohištva

  • Načrtovanje in svetovanje

Zagotavljamo vam:

  • Visoko kakovost gradbenih storitev

  • Konkurenčne cene

  • Hitro odzivnost na vaše povpraševanje

  • Svetovanje v vseh fazah

  • Dobro organizacijo in hitro izvedbo

  • Brezskrbnost med gradnjo vašega objekta

SPOZNAJTE NAS

Odprt medsebojni odnos je ključen za uspešno sodelovanje.

Goran Bijelić, dipl.inž.grad.

direktor

goran@semago.si
+386 (0)41 597 350

Matej Sakač

direktor

matej@semago.si
+386 (0)41 705 548

Sebastjan Pazlar

direktor

sebastjan@semago.si
+386 (0)41 793 367

Neža Horvat

dipl.ekon, vodja splošnega sektorja

 

neza@semago.si
+386 (0)40 892 851

Darko Tutić

vodja komerciale
 

darko@semago.si
+386 (0)40 132 067

Nebojša Panić

inž.grad., vodja operative
 

nebojsa@semago.si
+386 (0)40 816 550

Ada Perko Sakač

dipl.teh.p.p., vodja logistike
 

ada@semago.si
+386 (0)30 422 252

Ksenja Marn

inž.grad.
 
 

ksenja@semago.si
+386 (0)70 657 029

Katarina Logar

dipl.ekon., vodja nabave
 
 

katarina@semago.si
+386 (0)41 351 273

Seka Mehadžić

gradbeni tehnik
 
 

seka@semago.si
+386 (0)31 332 475

Marko Hafner

gradbeni tehnik, vodja oddelka stavbnega pohištva

marko@semago.si
+386 (0)51 624 555

Denis Rahman

denis@semago.si
+386 (0)30 600 090

Nina Kristan

dipl.organizator in manager

nina.kristan@semago.si
+386 (0)40 590 691

Amar Omanović

gradbeni tehnik

amar@semago.si
+386 (0)30 310 199

Katja Jagodic

področni vodja (Telemach)

katja@semago.si
+386 (0)70 441 212

 

Stane Štern

gradbeni tehnik

stane@semago.si
+386 (0)41 619 280

Marko Bijelić


+386 (0)41 252 425

Matjaž Urek

gradbeni tehnik


+386 (0)40 558 760

Milan Bahić

milan@semago.si
+386 (0)51 816 140

Pavle Čadež

gradbeni tehnik


+386 (0)41 885 817